Tilbake til alle rapporter

Asfalten smuldrer opp i skjøtene mellom bru og vei

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 13:18, søndag 4 februar 2018

Sendt til Sør-Odal og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

I skjøtene mellom bru og vei, smuldrer asfalten opp. Trenger lapping.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:25, tirsdag 20 mars 2018

  • La inn rapport om problemet på nettsiden her (FiksGataMi). Systemet sender så e-posten automatisk til rett mottager. I mitt tilfelle sendte systemet e-posten til Nes kommune som svarte "dette er ikke vårt ansvar. E16 er ansvaret til Statens vegvesen". Nes kommune videresendte ikke henvendelsen til Statens vegvesen, men satte oppgaven til status "løst". Det er vel ikke slik dette systemet var tenkt å skulle fungere?

    Publisert anonymt 15:25, tirsdag 20 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter