Tilbake til alle rapporter

Flere hull i veien.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 15:44, søndag 4 februar 2018

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Her er det flere hull i veien, som kommer brått på etter rundkjøringen. De er like ved busstoppet og fram til neste rundkjøring. I kjørefeltet retning Langesund. Håper dette blir tatt tak i fort, da det er mye tungtrafikk på denne veien. Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 20:10, søndag 4 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter