Tilbake til alle rapporter

Dalsveien fra shell mot busstopp

Rapportert i kategorien Hull i vei av Jørgen Gjævenes 10:13, tirsdag 6 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Noe må gjøres med alle hullene før flere biler blir ødelagt av å kjøre der

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:42, tirsdag 6 mars 2018

  • Tør ikke kjøre ned dalsveien før set blir fiksa, håper de fikser det snart!!!

    Sendt inn av Jørgen Gjævenes 10:42, tirsdag 6 mars 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Jørgen Gjævenes 11:00, tirsdag 3 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter