Tilbake til alle rapporter

Det fins ikke noe forgjengerovergang.

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 11:42, tirsdag 6 februar 2018

Sendt til Sandefjord 3 minutter senere

Vi har nylig flyttet til skjellvika. Barna våre tar bussen og går på Østerøyveien. Når de kommer fra skolen må de krysse veien. Det fins ingen skilt eller fotgjengerovergang som varsler billistene om at myke trafikanter krysser veien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter