Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:59, onsdag 7 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Manglende gatelys utenfor nr. 3. Pære gått? Manglende belysning gjør veien mørk og utrygg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Virket som det tok tid å få problemet med gatelykten registrert hos dere og enda litt mer tid før vi fikk rettet på feilen. Skjer det noe mer I gata vår, vil dere høre fra oss.

    Publisert anonymt 23:34, onsdag 7 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter