Tilbake til alle rapporter

Dype spor i veibanen.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 23:10, torsdag 8 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Isen er hard og hjulsporene er meget dype. Bilens kjørebane er låst, noe som gjør kjøring utfordrende mtp tett gateparkering. Gata bør skrapes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Alle gatene i nærområdet ble skrapet

    Publisert anonymt 08:51, fredag 9 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter