Tilbake til alle rapporter

Ikke brøytet på flere uker. Uframkommelig og farlige situasjoner.

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 00:53, søndag 11 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Dype hjulspor veibane med tykk is. Biler skraper nedi med understellet. Det kjøres på fortau for å komme fram. Farlige situasjoner. Vært sånn i flere uker, utrolig nok.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Alt ble godt høvlet og brøytet 20. feb.

    Publisert anonymt 20:41, onsdag, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter