Tilbake til alle rapporter

Lys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:02, søndag 11 februar 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Pæren i lyktestolpen lyser ikke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:37, søndag 11 mars 2018

  • Lyset fungerer fortsatt ikke.

    Publisert anonymt 21:37, søndag 11 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:52, søndag 8 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:46, tirsdag 8 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter