Tilbake til alle rapporter

Bil parkert "midt" i veien.

Rapportert i kategorien Parkering av Margrethe Lyndgren 10:30, mandag 12 februar 2018

Sendt til Oslo 4 minutter senere

Ammerudgrenda er så trang og kaotisk nå, det blir ikke bedre når folk parkerer på tvers midt i veiebanen. Ved nr 231 må man nå bruke fortauet for å komme rundt bilen. Det er altså så dumt at man nesten ikke vet om man skal grine eller le.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter