Tilbake til alle rapporter

Bare måket ett kjørefelt i hele vinter!

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 15:54, mandag 12 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Her er det bare måket ett kjørefelt. Det gjør at de som henter i barnehagen må parkere oppå fortauet for å forhindre å bli påkjørt. Som igjen gjør at alle med gående, de med barnevogn, rullestol eller akebrett må gå i veibanen for å komme seg ned eller opp i veien. Skummel situasjon. Denne veien har en krapp sving i en oppoverbakke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ja! Da er dette ryddet opp i. Tusen takk.

    Publisert anonymt 08:38, onsdag 28 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter