Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøytet kanter, fungerer som en vegskjørt gate

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av håvard haugen 11:32, tirsdag 13 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Dalsveien har stor trafikk. Pga dårleg brøyting fungerer denne veien som enveiskjørt. Fungerer veldig dårlig. Det korker seg og lange køer oppgàtår. Biler må opp på fortau de skolebarn går. Gata var markert som parkeringsforbudt og bymiljøetaten fjerna biler sist fredag (09.02) men ingen brøytekanter vart fjerna

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det tok Ganske lang tid før arbeidet vart utført

    Sendt inn av håvard haugen 12:55, tirsdag 13 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter