Tilbake til alle rapporter

Dyyype spor og ikke fremkommelig for biler. Er rett og slett ikke måkt....

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Tone Tønsberg 13:16, tirsdag 13 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er ikke måkt i denne veien, hverken vei eller fortau! det er rett og slett ufremkommelig for kjørende og gående!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter