Tilbake til alle rapporter

Humper som er skadelig på bilunderstellet

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Dag Røsthe 07:05, fre. 6 mai 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 5 minutter senere

I hele Sparavollen er det 8 store dumper ( fra toppen til 80 meter før veien slutter ) der veien har skarpe dumper som skader bilens understell ved dagelig kjøring. Humpene bør planeres.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Humpene er fortsatt ikke utbedret.

    Sendt inn av Dag Røsthe 09:08, lør. 4 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:08, lør. 4 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter