Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys som virker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 18:46, torsdag 15 februar 2018

Sendt til Kåfjord og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Mangler gatelys som virker, veldig mørkt langs vegen, vanskelig å se folk og hindringer i vegbanen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:11, torsdag 15 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:54, lørdag 14 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter