Tilbake til alle rapporter

Manglende/snudd skilting i kryss

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 16:44, fre. 16 februar 2018

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Krysset Nyveien/Langgaten/Dr. Graarudsplass i Holmestrand er i perioder uten lysregulering (som nå, kl 1635 2018-02-16).

I den forbindelse gjelder jo skilter og eventuelt høyreregelen. Langgaten er såvidt jeg skjønner forkjørsvei, så da skal vel de to andre veiene ha vikeplikt.

Nyveien har et vikepliktskilt, men fra Dr. Graarudsplass ser det ut som skiltet er snudd unna. Det ser ut som det skaper noe unødvendig tvil blant trafikantene som skal ut i krysset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter