Tilbake til alle rapporter

Mangler strøing i veien

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 07:15, onsdag 21 februar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 4 minutter senere

Alt for mye is på sluten av albert moeskaus vei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • - Gate har fått strøing (kanskje i natt) men alt for litte og bare på en side.

    Publisert anonymt 08:41, onsdag 21 februar 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 14:38, onsdag 21 mars 2018, markert som fikset

  • Det står 30 km/t sone ved gamle stamsos og ved Sparta og folk er generelt flinke til å holde disse grensene på vei inn, men det virker som de glemmer det når de skal ut herfra igjen. Her kjøres det altfor fort ut av 30-sonen.. Kan man få opp skilter flere steder i området? Eller må dette til andre instanser? Er barnehage og trange veier, pga parkering i Albert Moeskaus vei, som gjør fortljøring her direkte farlig. Også høye hekker og dårlig sikt i småkryss o.l.

    Sendt inn av Per Øyvind Edell 19:47, lørdag 26 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter