Tilbake til alle rapporter

Lappeteppet som er lagt etter graving og gjentatte forsøk på lapping er slitt og faller fra hverandre

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:53, tirsdag 27 februar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Flere steder i Klaus Torgårds vei, fra rundkjøringen nede ved Esso/McDonnalds og opp til rundkjøringen ved sykehuset, er det hull i dekket. Dette blir ikke noe bedre med tungtrafikken som nå kjører her i forbindelse med borttransport av tungmasser. Dette er hodedfartsåren inn/ut til Rikshospitalet. Ambulanser med meget syke mennesker kjører her hele døgnet. Det er ikke god plass her slik at ambulanser og andre kan unnamanøvrere disse hullene ved motgående trafikk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:16, tirsdag 27 mars 2018

  • Det er gjort et dårlig forsøk på utbedring av noen hull.

    Publisert anonymt 20:16, tirsdag 27 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter