Tilbake til alle rapporter

Skulle absolutt hatt fartsdumper her. En del ungdom med litt tung høgrefot. Bare under at inger er skadet enda i og med at ungene leiker i vegen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av rikardt eide 22:33, tir. 27 februar 2018

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Mangel på fartshump..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:34, ons. 28 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter