Tilbake til alle rapporter

Ca 10-20 dupt og 20-40 bredt i s svingen like ved sykkelstien.

Rapportert i kategorien Hull i vei av JO ASBJØRNSEN 09:53, ons. 28 februar 2018

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Ca 10-20 dupt og 20-40 bredt i s svingen like ved sykkelstien. kommet siste ukene. ungene kommer syklende ut fra "skogen" ned mot grasdalen risikerer å treffe det. samme med de som evnt kommer vi sykkelstien og skal samme vei. i tillegg vil jeg gjerne si at det på sykkelstien er satt opp bommer. men ungene sykler på siden av bommene og kommer ofte i meget høy fart ut i veibanen. har flere ganger sett at noen kommer i høy fart ned og ut i veien. andre som stopper og blir truffet av disse som kommer i høy fart. kunne og vært fordel med et opphøyet fotgjenger overgang akkuratt her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hullet er blitt større

    Sendt inn av Jo Asbjørnsen 19:36, tir. 13 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:17, ons. 28 mars 2018

  • Hullet vokser sakte men sikkert

    Sendt inn av JO ASBJØRNSEN 11:17, ons. 28 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:51, ons. 25 april 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av JO ASBJØRNSEN 20:54, ons. 23 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter