Tilbake til alle rapporter

Gatelys står på om dagen

Rapportert i kategorien Gatelys av Gina Martinsdatter Austad-Stavdal 17:41, ons. 28 februar 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Skien 4 minutter senere

Gatelysene omtrent fra avkjøring til Gravide og opp til svingene nedenfor Odd bakken så står gatelysene på hele dagen. Dette er jo unødvendig nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Gina Martinsdatter Austad-Stavdal 20:25, ons. 28 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter