Tilbake til alle rapporter

Feiing av gate

Rapportert anonymt 18:47, lør. 7 mai 2011

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 3 minutter senere

Magasinvegen og Gamme-lina består av mye løsgrus og sand etter fibergraving. Dette fører til mye støv. Magasinvegen ble ikke feiet i fjor, så ikke glem oss i år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg regner med de har feiet et par ganger siden den gangen. ;-)=

    Sendt inn av Johnny A. Solbu 18:33, søn. 5 mai 2013, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter