Tilbake til alle rapporter

Innkjøring strandvegen 153 ødelegger biler

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Marthe S Nilsen 13:06, fredag 2 mars 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Etter at strandvegen ble skrapet ble det høy kant inn til nr 153. Vi henter blant annet rullestolbruker med buss der og ødelegger bilene våre på den kanten.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:52, fredag 30 mars 2018

  • Dem ordnet det ikke, men snart har vel isen smeltet og våren løste problemet

    Sendt inn av Marthe S Nilsen 13:52, fredag 30 mars 2018

  • Ok

    Publisert anonymt 13:48, mandag 7 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter