Tilbake til alle rapporter

Dypt søkk i veien og veibanen har løftet seg på midten i et stort område

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Lars Thorvald Skahjem 20:12, søn. 4 mars 2018

Sendt til Holmestrand og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Dårlig veibane i hele bakken opp.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:31, man. 2 april 2018

  • Hullet Ble merket med kjegler ihvertfall. Men det ha(e blitt værre

    Sendt inn av Lars Thorvald Skahjem 06:31, man. 2 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter