Tilbake til alle rapporter

Stener løse på fartsdum i Beiteveien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Åse Trandem 17:15, mandag 5 mars 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har løsnet stener på fartsdumpen i Beiteveien bak Manglerud Senter. Flere løse stener som kan slå opp i når man kjører over de

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Åse Trandem 18:40, tirsdag 3 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter