Tilbake til alle rapporter

Dype glatte spor i hele Ombergveien og Bestumveien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 01:20, onsdag 7 mars 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har ikke blitt brøytet i hele år. Fungerer som trikkeskinner og gjør det farlig å ferdes for fotgjengere. Vanskelig å få bilen ut av sporet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:23, onsdag 4 april 2018

  • Det skjedde ingenting i saken, men etter at snøsmeltingen satte inn for fullt løste problemet seg av seg selv. Litt sent bare.

    Publisert anonymt 08:23, onsdag 4 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter