Tilbake til alle rapporter

Snødeponi midt i gangfelt/rundkjøring

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 11:12, torsdag 8 mars 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Snøhaug har ligget her i ukevis. Hindrer sikt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:26, torsdag 5 april 2018

  • Trafikk sikkerhet er ikke prioritert tydeligvis

    Publisert anonymt 11:26, torsdag 5 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:57, torsdag 3 mai 2018

  • Problemet løste seg da det smeltet. Overhode ingen hjelp fra kommunen.

    Publisert anonymt 11:57, torsdag 3 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter