Tilbake til alle rapporter

Mengder med tildels dype og store hull

Rapportert i kategorien Hull i vei av Ivar M 04:34, lørdag 10 mars 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er eit langt strekke med hull som blir verre og verre...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bildene er snille i forhold til hvordan det er der. Biler kjører enten på fortau eller i motgående kjørefelt for å unngå hullene. Det har blitt forsøkt å fikse noe i krysset ved Langbølgen, men også her er det minst 1 dypt hull

    Sendt inn av Steinar Nordbø 14:28, tirsdag 20 mars 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Ivar M 05:51, lørdag 7 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter