Tilbake til alle rapporter

Fortau hjørnet Oppsalveien/Østensjøveien mangler asfalt og er gjengrodd med små trær

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Frid Victoria Mæhre Stemland 13:03, mandag 12 mars 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Fortauet på hjørnet Oppsalveien / Østensjøveien fremstår som "gjenglemt" med kun subbus og villniss av grønt opp gjennom subbus. Høy snublekant på innsiden. Mangler asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Subbus, villniss og snublekant. Stygt og lite vennlig for gående og syklende.

    Sendt inn av Frid Victoria Mæhre Stemland 14:21, mandag 9 april 2018

  • Det har vokst opp liten skog på stedet

    Sendt inn av Frid Victoria Mæhre Stemland 09:58, torsdag 21 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter