Tilbake til alle rapporter

Fortau helt nedsnødd

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Jørgen Døvle 08:06, tirsdag 13 mars 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Etter siste snøfall er det nå ikke mulig å gå på fortauet. Det er ikke blitt ryddet snø der siste måneden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Tok et par-tre dager før de kom, men det er jo ok.

    Sendt inn av Jørgen Døvle 09:06, tirsdag 10 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter