Tilbake til alle rapporter

PostNord kjører på fortauet i Holsetgata

Publisert av Tor Egil Refsahl 10:37, tirsdag 13 mars 2018

Sendt til Hamar og Hedmark 2 minutter senere

Møter tilstadighet PostNord på morgenen på fortauet i Holsetgata. Kanskje de har en rute der? Men de burde i alle fall ikke kjøre på fortauet når dette er gangveien til Rollsløkka skole!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Har ikke fått noen tilbakemelding på om denne saken har blitt tatt videre.

    Sendt inn av Tor Egil Refsahl 21:41, tirsdag 10 april 2018

  • I dag møtte jeg og barna mine PostNord i Holsetgata kl 08:15 ,på fortauet, på veg til Rollsløkka skole. Jeg fikk snakket med sjåføren og han sier de har fått beskjed om å kjøre på fortauet. Jeg har det på film på mobilen min. Må dette politianmeldes for at det skal skje noe?

    Publisert anonymt 09:20, tirsdag 17 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter