Tilbake til alle rapporter

Hull i veien som må utbedres asap!

Rapportert i kategorien Hull i vei av Stig Tornes 20:37, tirsdag 13 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 3 minutter senere

Det har vært et hull i veien her i flere uker, og ingen har gjort noe med det. I kveld kjørte jeg selv oppi det i mørket, ettersom det ligger såpass langt ut i veibanen, at når det kommer motgående bil, er det nærmest umulig å ikke kjøre i det. Det smalt skikkelig, så jeg er nå spent på om jeg har punktert, slik jeg gjorde i fjor på omtrent samme sted.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Stig Tornes 09:01, onsdag 11 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter