Tilbake til alle rapporter

Dype spor i snø/is i veibane

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 14:28, mandag 19 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen 1 minutt senere

Trikkespor i snøen/isen - såpass dype at understell på bilene nesten slår nedi. Bør skrape siste rest av Treschows gate / Lærums gate.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 07:11, onsdag 18 april 2018

  • Ble løst på naturlig vis da det smeltet bort etter hvert.

    Publisert anonymt 07:11, onsdag 18 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter