Tilbake til alle rapporter

Digert snødeponi

Rapportert anonymt 19:16, man. 19 mars 2018

Sendt til Sør-Varanger og Finnmark 3 minutter senere

Null oversikt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Snødungen blir bare større og større. Krysset blir mer og mer uoversiktlig. Dette er en gang og sykkelsti som krysser en ganske trafikkert vei. Denne snø dungen bør virkelig bli flyttet.

    Publisert anonymt 08:39, tor. 29 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:52, ons. 18 april 2018

  • Heldigvis har sola klart å tine opp snødynga så tusen takk til sola

    Publisert anonymt 11:46, ons. 16 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter