Tilbake til alle rapporter

Feilparkert bil, står i veien.

Rapportert i kategorien Parkering anonymt 08:50, tir. 20 mars 2018

Sendt til Ringerike 5 minutter senere

Står en bil parkert på Fv177, står slik at møtende trafikk må over i motsatt kjørefelt. Står på høyre side retning Sokna. Noen dager står det flere biler langs veien her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ingenting skjedd.

    Publisert anonymt 20:01, fre. 20 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter