Tilbake til alle rapporter

Huller og dårlig asfalt

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:58, ons. 21 mars 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

I flere år nå har denne veien vært full av humper og hull i asfalt. Hull som bare fylles igjen på sommeren og som ikke hjelper noen ting og kjøres opp igjen fortere enn det lappes.

Her MÅ det på nytt dekke.

Dekker staten da regningen for slitasje på biler som må kjøre på helt tragiske veier hver dag?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:52, tir. 24 april 2018

  • 0 respons.

    Det er grøftet litt der nå men det er jo for sent med tanke på snøsmelting nå. Dekket er verre enn noen gang og hundrevis av hull der. Nytter ikke ta bilder av dette da det er en strekning på flere kilometer og alt for mange bilder å laste opp.

    Publisert anonymt 13:52, tir. 24 april 2018

  • Kan jeg få svar på når det kommer nytt dekke?

    Dekket er verre enn noen gang nå etter grøftingen i vår og totalt borte mange steder der man nå kjører på grus og most asfalt.

    Publisert anonymt 07:05, tir. 3 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter