Tilbake til alle rapporter

Stor kul i krysset grunnet rør i bakken

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 18:34, ons. 21 mars 2018

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Kulen har vært i veien de siste 3-5 årene og det blir lappet med asfalt her og der uten bedring. Når det blir vår - får vi store problemer med å kjøre over denne uten å skade bunnpanne og eksosanlegg på bilene våre!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:37, ons. 18 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:07, fre. 18 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:58, fre. 15 juni 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter