Tilbake til alle rapporter

Hull og sprekker i asfalten, løse asfaltbiter pga asfalten løsner. Fått steinsprut flere ganger pga dette på samme sted

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:13, tor. 22 mars 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Modum 1 minutt senere

Kjedelig å få steinsprut nesten hver gang man kjører her om man møter biler. Og i tillegg kan man ikke kjøre i fartsgrensen pga den dårlige veien. Med mindre man ønsker å ødelegge bilen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter