Tilbake til alle rapporter

Krysset Tyholtveien — kristianstensbakken opp til bom.

Publisert av Andreas 14:22, tor. 22 mars 2018

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag 3 minutter senere

Veistandaren er helt forferdelig. Stor belastning fra alle som kjører barn til Singsakerskolen. En del store lastebiler med vareleveranser til skolen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter