Tilbake til alle rapporter

Store huller i veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 14:35, fredag 23 mars 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Midt i rundkjøringa er det flere store huller som slår opp i bilen når man kjører over de. Resultatet er at folk kjører slalom gjennom rundkjøringa.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble løst raskt og tilfredsstillende.

    Publisert anonymt 15:03, fredag 20 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter