Tilbake til alle rapporter

1 meter dyp dreneringskum uten rist

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Aleksander Eide 18:19, søn. 25 mars 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Dreneringskum uten rist rett vedsiden av gangfelt. Fare for at folk detter nedi.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • I krysset til gamle ferjekaia

    Sendt inn av Aleksander Eide 18:23, søn. 25 mars 2018

  • Rist på plass

    Sendt inn av Aleksander 22:18, lør. 12 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter