Tilbake til alle rapporter

Mørke gater

Rapportert i kategorien Gatelys av Hans Erik Svarliaunet 08:41, tir. 10 mai 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Rissa 4 minutter senere

Ønsker at det settes opp gatelys i Ytre Ringvei i Rissa, slik at det går an å gå ut etter mørkets frembrudd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:47, tir. 7 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:15, ons. 6 juli 2011

  • Fv277 fra Hegg Camping og mot Værnes er full av hull.

    Publisert anonymt 17:54, tir. 26 juli 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:48, ons. 3 august 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter