Tilbake til alle rapporter

Gatelysene er på døgnet rundt her i Skoleveien.

Rapportert i kategorien Gatelys av Ellinor Hagan 19:38, tir. 3 april 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Til orientering: Gatelysene på døgnet rundt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:43, tir. 1 mai 2018

  • Hei. Vi holder på med utbedring av alle kommunale veilys, og det vil i en periode fremover være arbeid med lysene. Dette innebærer at det i perioder kan være mindre driftsstans på lysene og at de periodevis kan være på hele døgnet. Men dette problemet skal være fikset. Kim

    Sendt inn av Kim.daniel.hansen@nordreisa.kommune.no 12:57, tor. 25 oktober 2018, markert som fikset

  • Gatelyset er svært generende i stua mi. Ønsker at noen kommer og verifiserer problemet. Jeg betaler mye i eiendomsskatt og forlanger en tilværelse uten ‘rampelys’ inne i mitt hjem. Mvh Ellinor Hagan, Skolevegen 23

    Sendt inn av Ellinor Hagan 01:41, fre. 9 november 2018, åpnet på nytt

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter