Tilbake til alle rapporter

Hele strekninga burde få ny asfalt.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Verokris@hotmail.com 16:13, man. 2 april 2018

Sendt til Re og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Store hull og utslitt asfalt. Burde vært lagt ny fra kåpeveien til forbi Holt gård.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter