Tilbake til alle rapporter

Hull i veien - dårlig veidekke

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Bente Elshaug 15:56, tir. 10 mai 2011

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Fra Gomalandet gravsted (Freiveien) og til Vågen har Freiveien flere hull i veibanen. Dette er en attraktiv sykkelvei inn og ut av byen.Som ivrig sykkelist hadde jeg satt pris på om veien hadde blitt utbedret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • På bakgrunn av svært lave bevilgninger til drift av kommunale veier kan ikke utbedring av denne veien påregnes i nær fremtid.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 13:49, man. 23 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:37, ons. 8 juni 2011

  • Ok.

    Publisert anonymt 09:55, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter