Tilbake til alle rapporter

Dårlig veg etter anleggsarbeid

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 20:00, ons. 4 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 4 minutter senere

Gjentatte oppgravinger av KV07 Reppasmarka i forbindelse med opparbeidelsen av anlegget til Veglo miljøservice (kryssing av vei med rør og kabler på ulike plasser) har ført til at vegen er svært ujevn med til dels dype dumper på starten av grusveg og enden av asfaltert veg. Ukjente/uoppmerksomme bilister kan ved normal fart få skader på kjøretøy. Dumpene vil bli redusert når telen går men dukke opp igjen neste vinter om ikke veigrunnen blir utbedret.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter