Tilbake til alle rapporter

Et ganske stort og dypt hull rett ved bussholdeplassen på vei ned mot sentrum

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 09:44, torsdag 5 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Drammen mindre enn et minutt senere

Det har vært et hull her i et par uker som har vokst og vokst. Nå må det utbedres før det skjer skader på biler. Det er også et mindre hull lenger ut i veibanen på samme sted. Jeg mener begge må utbedres raskt..

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter