Tilbake til alle rapporter

Dårlig brøytet

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Steve 16:12, tor. 5 april 2018

Sendt til Hammerfest og Statens vegvesen region nord 2 minutter senere

Ikke ryddet gata etter påskas snøfall. Ett spor gjennom gata dærdet ferdes mange barn og voksne. Rullestolbrukere til SoriaMoria sliter i snøen. Gata brukes til avlastning til skolebakken, så d kjøre fort gjennom gata om morgenen og mellom 3 og 4. Vi betaler i tilegg beboer parkering som ikke finnes

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter