Tilbake til alle rapporter

Behov for søplekasser

Rapportert i kategorien Forsøpling av Kejal Tahvili 20:48, søn. 8 april 2018

Sendt til Ringerike 1 minutt senere

Gangveien fra rundkjøring ned mot schjongslund trenger søplekasser. Dette er en gangvei som blir benyttet mye, spesielt på sommerstid. Fint å kunne holde det rent, spesielt mtp elva.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter