Tilbake til alle rapporter

Fei gata mi

Rapportert i kategorien Gatefeiing anonymt 17:37, mandag 9 april 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 3 minutter senere

Peder Colbjørnsensgt har blitt strødd kraftig i vinter. Vel og bra, men det ligger store! mengder grus i gaten nå. Det er lenge til 17 mai, men utesesongen er i gang med opprydding av utearealer, planting og plassering av utemøbler. Dette er en trivelig aktivitet i en etterlengtet vår, men blir et mareritt med alt støvet som virvles opp etter vinterstrøing. Grusen har ingen funksjon i gatene nå, annet enn at bilene spoler på den, og får et dårlig veigrep. Er det mulig å feie gatene snart?? Det vil gi et mye hyggeligere utemiljø. Mvh Randi Maarud

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter