Tilbake til alle rapporter

Mye overvann som følge av kommunalt snødeponi på privat grunn

Publisert av johlei@live.no 19:37, man. 9 april 2018

Sendt til Akershus og Ullensaker 3 minutter senere

Innerst i Linjevegen ligger et sameie med fire hus. Her dumper kommunal snøbrøyting all snø fra Linjevegen. Den smelter nå med store vannmengder som ikke trekker ned i bakken eller overvannskum som resultat. Ber om at kommunen tiner overvannskum eller på annen måte sørger for at områder blir mulig å ferdes i som gående.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter